Green belt training
Straks kun jij...
- Zelfstandig projecten leiden
- Data-analyse beheersen
- Processen grondig verbeteren
- Grondoorzaken identificeren
- Verandering effectief borgen
Denk je na over een nieuwe stap in je carrière? Met een lean six sigma green belt training bij Lean People krijg je lean en six sigma echt onder de knie. Je leert processen verbeteren, verspilling aanpakken en beslissen op basis van data, precies wat bedrijven zoeken. We werken praktijkgericht met persoonlijke aandacht, dus je kunt meteen aan de slag en je doelen bereiken.
Ervaar in 6 dagen hoe je met de lean six sigma green belt training direct zelf processen verbetert en verspillingen elimineert. Leer alle essentiële technieken en realiseer meteen resultaat: snellere processen, minder kosten en meer tijd. Geef jezelf én je organisatie een krachtige boost! Bij Lean People word je opgeleid door ervaren trainers, die zelf dagelijks werken als lean six sigma projectleider. Inspirerend én praktisch, want je praktijkcertificering zit bij de prijs inbegrepen. Je wordt dus direct gecoacht bij het doen van een verbeterproject.
De lean six sigma green belt training van Lean People is dé opleiding voor professionals die écht impact willen maken. In slechts zes dagen leer je alle essentiële lean en six sigma technieken om processen te verbeteren, verspillingen te elimineren en meetbaar resultaat te boeken. Je werkt direct aan jouw eigen verbeterproject, zodat je met concrete successen terug gaat naar je organisatie.
Bekijk onze FAQTijdens deze praktijkgerichte green belt training:
Het resultaat?
Direct zichtbaar meer klantwaarde, lagere kosten, minder werkdruk en vooral méér werkplezier. Jouw investering verdient zich razendsnel terug. Kies voor de Lean Six Sigma green belt training van Lean People en ervaar hoe jij het verschil maakt in jouw organisatie! Start vandaag nog en geef jouw carrière én je team een krachtige voorsprong.
Voor professionals die ervaren dat processen te veel tijd en geld kosten en dit willen veranderen. Wil jij leren hoe je verspilling effectief aanpakt en processen duurzaam verbetert? Dan is deze training voor jou. Als procesverbeteraar maak jij in jouw bedrijf het verschil. Sluit je aan bij een diverse groep gedreven deelnemers en geef jouw carrière én organisatie een krachtige boost met de green belt training van Lean People.
Bij Lean People volgen ervaren professionals uit allerlei sectoren, van zorg tot onderwijse, van finance tot dienstverlening, deze praktijkgerichte opleiding om écht impact te maken. Samen ontdek je hoe je processen slimmer en efficiënter organiseert, zodat jij en je organisatie kosten besparen en meer tijd overhouden voor wat er écht toe doet. Dus het mooie is, in welke sector je ook werkt: de green belt opleiding is voor jou en de organisatie waarvoor je werkt, enorm waardevol! En ook belangrijk: je hebt geen voorkennis nodig om deze training te kunnen volgen. Je hoeft dus niet eerst de yellow belt of de orange belt gevolgd te hebben. Je kunt direct starten met de green belt training!
Twijfel je of een lean six sigma opleiding iets voor jou is of wil je meer weten over de green belt training? Neem dan contact op met Roos. Haar contactgegevens vind je hier rechts onderaan op de pagina of via Contact.
Contact met Roos
Verfrissende trainingen met leuke tips, tricks en tools om in de praktijk mee aan de slag te gaan! Onze trainer zorgde er elke keer weer voor dat iedereen aangehaakt bleef en de trainingen boeiend bleven. En niet alleen tijdens de training, ook daarna was er regelmatig contact over mijn praktijkopdracht. Ik heb geleerd hoe ik naar een proces moet kijken en welke stappen ik moet nemen voordat ik direct in de oplossingen duik.
Emre Gundogdu
Manager OK Anesthesie bij Erasmus MC
Zeer praktische tailor-made training vol goede voorbeelden, doordenkers en benodigde inhoud die werd verzorgd door de enthousiaste trainers Roos & Floor! Met kantoor hadden we een erg leerzame dag en ik kan niet anders zeggen dan dat ons team klaar is voor de volgende stap.
Dries Beljon
Advocaat en Partner bij Lean Lawyers
Leuke en leerzame training (green belt) gevolgd bij Lean People. Vanaf binnenkomst voel je je gelijk welkom. Goede afwisseling in theorie en praktijkoefeningen, en door de manier waarop het aangeboden werd was geen dag saai! We kunnen de theorie inmiddels goed toepassen in de praktijk. Het was fijn om in een kleine groep de training te volgen, zo was er tijd en aandacht voor het bespreken van je verbeterplan. Ik zou Lean People zeker aanraden!
Wendy de Vries-van Dam
Junior adviseur Expertise Centrum bij Rivas Zorggroep
Fijne interactieve training met veel bruikbare tips. Terug in mijn team kan ik direct het gesprek aan over 'kwaliteit gaat boven tijdigheid'. Het was ook interessant om de ervaringen van deelnemers uit andere branches te horen
Hennie Biemond
Voorzitter College van Bestuur bij Kerobei
We starten om 9.30 uur, de dag is inclusief lunch, hapjes en drankjes
We ronden de dag uiterlijk 16.30 af
We starten om 9.30 uur, de dag is inclusief lunch, hapjes en drankjes
We ronden de dag uiterlijk 16.30 af
We starten om 9.30 uur, de dag is inclusief lunch, hapjes en drankjes
We ronden de dag uiterlijk 16.30 af
We starten om 9.30 uur, de dag is inclusief lunch, hapjes en drankjes
We ronden de dag uiterlijk 16.30 af
We starten om 9.30 uur, de dag is inclusief lunch, hapjes en drankjes
We ronden de dag uiterlijk 16.30 af
We starten om 9.30 uur, de dag is inclusief lunch, hapjes en drankjes
We ronden de dag uiterlijk 16.30 af
Accreditatie
Alle lean six sigma trainingen van Lean People zijn geaccrediteerd door het Lean Competency System (LCS) en Cardiff University. Dat betekent dat we iedere twee jaar ons opleidingscurriculum, onze trainers en onze leeromgeving laten auditen. Dit zorgt ervoor dat onze opleidingen altijd van het hoogste niveau zijn en aan strenge eisen voldoen. Zo weet je als deelnemer zeker dat je goed zit!
Green belt certificaat
Na afloop van de lean six sigma green belt training ontvang je het green belt certificaat van deelname. Hiervoor mag je maximaal 1 trainingsdag gemist hebben.
Examen
Een examen doen bij de green belt opleiding is niet verplicht. Je ontvangt namelijk altijd het certificaat van deelname. Wil je jouw kennis van lean six sigma aantonen? Dan kun je via het LCS een online examen doen. Kies voor het LCS 1A examen als je alleen de theorie wil laten toetsen (135 euro excl. btw). Kies voor het complete examen (LCS 1A-1B-1C) én een coachingspakket als je ook je praktijkcertificering wil behalen.
LCS niveau 1A, 1B en 1C
Het LCS hanteert diverse niveaus van beheersing van lean six sigma. Het LCS 1A niveau gaat vooral over (theoretische) ‘awareness’: bekend zijn met de basis van lean management en bewust verbetermogelijkheden signaleren. LCS 1B gaat over ‘lean diagnosis’ en betekent dat je als deelnemer van de green belt in staat bent om – zowel qua theorie als in de praktijk – een gedegen probleemanalyse kunt maken en een proces inclusief data in kaart kunt brengen en kunt analyseren. Het hoogsteniveau, LCS 1C gaat over ‘lean implementation’ en betekent dat je ook procesverbeteringen aantoonbaar hebt gerealiseerd.
Praktijkcertificering
Wil je echt van toegevoegde waarde zijn in jouw organisatie? Kies dan voor praktijkcertificering. Je doet hiervoor een online examen via de website van het LCS (niveau 1A-1B-1C) en je gaat aan de slag met een verbeterproject in jouw organisatie, geheel volgens de lean six sigma methode. We begeleiden je hier uiteraard tijdens de training bij. Na afloop van de training neem je één van de drie coachingpakketten af:
Alle tarieven zijn exclusief btw.
We geven de cursus op onze eigen trainingslocatie bij Newday Offices Utrecht aan de Atoomweg 50. Goed te bereiken met de auto (vlakbij de A2, gratis parkeren!) en het OV.
De trainingsdagen starten om 09.30 uur, je bent van harte welkom voor koffie vanaf 09.00 uur. Uiterlijk 16.30 uur is de training afgelopen
Je sluit de training af met een prachtig lean six sigma green belt certificaat. Al onze trainingen zijn geaccrediteerd door LCS & Cardiff University.
De green belt training kost 2995 euro exclusief btw. Wil je met een groep deelnemen? Neem dan contact met ons op voor een offerte op maat!
Enthousiast geworden? Schrijf je meteen in voor één van de eerstvolgende lean six sigma green belt trainingen of neem contact op voor meer informatie. Ook als je de green belt training in-company wilt volgen, we maken graag een offerte op maat!
Weet je nog niet 100% zeker of je erbij bent? Neem dan een optie op de training! Daarmee reserveer je je plek gedurende twee weken en zet je ‘m daarna heel makkelijk om in een definitieve inschrijving.
Wil je met een groep collega’s de training volgen? Neem dan contact met ons op en we maken een passend voorstel voor jullie.
Contact opnemen